پوستر همایش
پوستر همایش
ثبت نام
زمان باقی مانده
زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس
 • 00

  days

 • .
 • 00

  hours

 • :
 • 00

  minutes

 • :
 • 00

  seconds

ورود کاربران

1-با توجه به بین المللی بودن کنفرانس، آیا حتما باید مقاله انگلیسی ارسال کنیم؟

خیر. پژوهشگران می توانند مقالات خود را به زبان های فارسی یاانگلیسی آماده و ارسال نمایند.

2-در صورت پذیرش مقالات به صورت سخنرانی، آیا حتما باید به فرانسه سفر کنیم؟

توصیه میگردد که به منظور تبادل نظر و ارتقای علمی در صورت امکان در محل کنفرانس حضور داشته باشید. هدف کنفرانس بحث و تبادل نظر می باشد و نباید انگیزه شرکت کنندگان صرفا چاپ مقالات و دریافت گواهینامه باشد. در صورتیکه امکان حضور نداشته باشید، گواهینامه کنفرانس برای شما ارسال میگردد و نیازی به حضور حتمی نیست.

3-آیا افرادی که به صورت غیرحضوری ثبت نام کردند گواهینامه و پکیج کنفرانس دریافت میکنند؟

بله، برای همه افرادی که به صورت غیرحضوری ثبت نام میکنند گواهینامه و پکیج کنفرانس از طریق پست ارسال میشود.

4-آیا برای نویسندگان همکار گواهینامه پذیرش مقاله صادر می شود ؟

بله, به تعداد نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد و در روز کنفرانس به فردی که در پنل ثبت نام کرده است گواهینامه نویسندگان همکار تحویل وی داده می شود.

5-در صورت شرکت در کنفرانس یا پذیرش مقاله نحوه پرداخت هزینه های ثبت نام چگونه است؟

برای پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس ابتدا بایستی خدماتی که میخواهید دریافت نمایید را مشخص کنید. برای این منظور پژوهشگران می بایست خدمت مورد نظر را در سامانه کاربران قسمت خدمات انتخاب نموده و سپس اقدام به پرداخت وجه به دو طریق زیر نمایند: 1- از طریق پرداخت اینترنتی از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران 2- از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب و ثبت فیش اسکن شده در قسمت ارسال فیش در سامانه کاربران

6-آیا قبل از ارسال مقاله هزینه ای پرداخت می گردد؟ هزینه های کنفرانس به چه میزان است؟

خیر - پژوهشگران صرفاً پس از پذیرش مقاله آن ها (که از طریق ایمیل به اطلاع آن ها خواهد رسید) هزینه پرداخت خواهند نمود. 1-حضور در کنفرانس با ارائه مقاله(اعضای هیئت علمی، اعضای انجمن ها، دانشجویان، آزاد) 2- حضور در کنفرانس بدون ارائه مقاله(اعضای هیئت علمی، اعضای انجمن ها، دانشجویان، آزاد) لیست هزینه ها و توضیحات مربوط به هر کدام از گروه های بالا در قسمت پنل کاربری پژوهشگران نشان داده شده است.

7-در قبال هزینه پرداختی چه مواردی به پژوهشگران تحویل می گردد؟ آیا تمام نویسندگان بایستی هزینه بپردازند؟

هزینه پرداختی شامل پذیرایی در روز کنفرانس، حضور در کنفرانس، بسته آموزشی کنفرانس شامل پکیج CD مجموعه مقالات کنفرانس، گواهی پذیرش مقاله (درصورت وجود) وسایر موارد جنبی می‌باشد. بدیهی است اگر تمام نویسندگان مقاله درخواست بسته آموزشی کنفرانس را داشته باشند، بایستی به تعداد هر نفر و مطابق با جدول هزینه های کنفرانس(قسمت خدمات در سامانه ) مبالغ تعیین شده رابپردازند، در غیر اینصورت صرفاً هزینه های تعیین شده برای نفر اول (ارائه کننده)دریافت می گردد. به تمامی نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد.

8-روند پذیرش و چاپ مقاله چگونه می باشد؟

کلیه مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی و داوران (ارائه شفاهی، پوستر، مجموعه مقالات) پس از پرداخت هزینه ثبت نام به صورت خودکار در کتاب مجموعه مقالات و کتاب خلاصه مقالات به چاپ خواهد رسید. 1- پذیرش یا عدم پذیرش مقالات حداکثر 10 روز پس از ارسال آن مشخص می گردد. 2-پژوهشگران محترم می بایست اصل وچکیده مقالات را همزمان ارسال نمایند . 3- پس از ارسال اصل مقاله وضعیت آن (پذیرش، پذیرش همراه با اصلاحات و یا عدم پذیرش) اعلام می گردد.(به جدول زمانبندی مراجعه فرمائید). با توجه به حجم تعداد مقالات در روزهای پایانی ارسال مقاله و کلیه مقالات پس از پذیرش وارد مجموعه مقالات و انجام سایر فرایندهای کنفرانس می گردند.

9-مقاله را از چه طریقی بایستی برای کنفرانس ارسال نمود؟

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. سپس به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید(اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و برای رمز عبور شما خطا می دهد می توانید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک نموده و به ایمیل خود جهت دریافت رمز عبور جدید مراجعه نمائید). به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید و فایل چکیده مقاله واصل مقاله را به صورت جداگانه و در دو فایل با فرمت word در سایت درج نمائید. در منو ارسال مقاله جدید فقط چکیده مقاله از شماخواسته می شود. سپس در منو وضعیت مقالات شما می توانید اصل مقاله خود را نیز ارسال کنید. ارسال مقاله ازطریق ایمیل انجام نمی پذیرد و بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد وفرآیند کار را با مشکل مواجه می سازد ایمیل های کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گوئی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات، مشکلات و ... پژوهشگران در موارد خاص می باشد

10-آیا مقالات مروری نیز مورد پذیرش واقع می شوند؟

بله،مقالات علمی- مروری که درباره موضوعات جدید باشند و مطالب جدیدی در آنها آورده شود مورد پذیرش قرار میگیرند اما اولویت ارائه شفاهی با مقالات پژوهشی می باشد

11-زمان و نحوه چاپ مقالات ISI

امکان ارسال مقالات برای مجلات معتبر ISI فقط برای نویسندگانی میسر است که مقالات آنها توسط کنفرانس پذیرش شده باشد در واقع ، نویسندگان محترم ابتدا باید مقالات خود را برای کنفرانس ارسال نمائید و سپس در صورت پذیرش مقالات می توانند اقدام به ثبت نام و ارسال آن به مجلات نمایند. یادآوری می شود اسامی ژورنال ها ، نحوه ترجمه و ثبت نام و ارسال و چاپ مقالات در مجلات ، بعد از برگزاری از طریق وب سایت اطلاع رسانی می شود لازم به یاد آوری است کلیه ژورنال های اعلامی مورد تائید وزارت علوم می باشد و آخرین بلک لیست اعلامی بررسی شده است.

حامیان